Försäljning till återförsäljare:

Richard Forsbohl, Area Sales Manager
Tel: +46 (0)706 36 37 88
Mail: forsbohl@ppg.com          

 

Försäljning till direkta kunder:

Farah Mourali, Sales Manager Direct Channel Sweden
Tel.: +46 (0)708 70 32 06
E-mail: mourali@ppg.com

 

Robert Johansson, Area Sales Manager
Tel: +46 (0)707 99 99 28
E-mail:  Johansson@ppg.com

 

Dieter Haggström, Area Sales Manager
Tel: +46 (0)722 11 72 11
E-mail:  Haggstrom@ppg.com

 

Mikael Carlström, Area Sales Manager
Tel: +46 (0)704 95 95 51
E-mail:  carlstrom@ppg.com

 

Karl Åkesson, Area Sales Manager
Tel: +46 (0) 760 24 91 44
E-mail:  akesson@ppg.com

 

Teknikerna:

Henric Appelqvist, Area Technician Sweden
Tel.: +46 (0)738 13 12 11

E-mail: appelqvist@ppg.com

 

Robert Hasselgren, Area Technician Sweden
Tel.: +46 (0)708808386

E-mail: hasselgren@ppg.com

 

Kent Andersson, Area Technician Sweden
Tel.: +46 (0)704 95 95 52

E-mail: kandersson@ppg.com

 

Robert Skog, Business Solutions Specialist
Tel.: +46 (0) 702 60 59 53
E-mail: skog@ppg.com

 

Share